Таємний Крит – У пошуках мого дому.

ТАЄМНИЦЯ-1

Відкрийте для себе чарівний світ Криту 1960-х років за допомогою “Таємний Крит: у пошуках мого дому” – захоплюючих мемуарів, які перенесуть вас у час і місце, не схожі на жодні інші. Приєднуйтесь до автора у незабутній подорожі, коли він мандрує захоплюючими краєвидами, багатою історією та яскравою культурою цього ідилічного острова.

Ця чудово написана розповідь сповнена пригод, самопізнання та непорушного зв’язку із землею, яка є настільки ж чарівною, наскільки й таємничою. Приготуйтеся до того, що вас захопить магія Криту, коли ви підете слідами відважного дослідника, який знайшов свій справжній дім у самому серці Середземномор’я. Скористайтеся цією захоплюючою історією про те, як знайти те місце, де ви справді належите.

Обидві ці книги можна придбати на Amazon тут і тут

Таємний Крит – робота та життя на острові

Таємний Крит 2

Вирушайте у захопливу одіссею на Крит у книзі “Таємний Крит: робота і життя на острові” – захопливих мемуарах, які розповідають про досвід і пригоди автора протягом трансформаційних 1960-х і 1970-х років. Пориньте у яскраве повсякденне життя на цьому чарівному острові, де автор знаходить роботу, будує стосунки та пізнає суть критської культури.

З кожною сторінкою читачі занурюватимуться у чарівний світ Криту, відчуваючи його захоплюючу красу, стійкі традиції та життєрадісних людей. Ця захоплююча розповідь пропонує рідкісний погляд на минулу епоху, захоплюючи серце і душу острова, який залишив незгладимий слід у житті автора. Прочитайте “Таємний Крит: робота і життя на острові” і дозвольте духу Криту торкнутися вашого серця.

Обидві ці книги можна придбати на Amazon тут і тут.

Visits: 0