Site icon Loving Crete

Умови та положення

Ласкаво просимо на наш сайт. Якщо ви продовжуєте переглядати і використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся дотримуватися наступних умов використання, які разом з нашою політикою конфіденційності регулюють відносини lovingcrete.com з вами щодо цього сайту. Якщо ви не згодні з будь-якою частиною цих умов, будь ласка, не використовуйте наш сайт.

Терміни “lovingcrete.com”, “ми” або “нас” стосуються власника/власників веб-сайту. Використання цього веб-сайту регулюється наступними умовами використання:

Вміст сторінок цього веб-сайту призначений лише для вашої загальної інформації та використання. Він може бути змінений без попереднього повідомлення.

Ні ми, ні треті особи не надаємо жодних гарантій щодо точності, своєчасності, продуктивності, повноти або придатності інформації та матеріалів, знайдених або запропонованих на цьому веб-сайті, для будь-якої конкретної мети. Ви визнаєте, що така інформація та матеріали можуть містити неточності або помилки, і ми прямо виключаємо відповідальність за будь-які такі неточності або помилки в повному обсязі, дозволеному законом.

Ви використовуєте будь-яку інформацію або матеріали на цьому веб-сайті виключно на власний ризик, за який ми не несемо відповідальності. Ви несете власну відповідальність за те, щоб будь-які продукти, послуги або інформація, доступні на цьому веб-сайті, відповідали вашим конкретним вимогам.

Цей веб-сайт містить матеріали, які належать нам або ліцензовані нами. Цей матеріал включає, але не обмежується дизайном, макетом, виглядом, зовнішнім виглядом та графікою. Відтворення заборонено, окрім як відповідно до повідомлення про авторські права, яке є частиною цих умов.

Усі торгові марки, відтворені на цьому веб-сайті, які не є власністю оператора або не мають ліцензії на них, зазначені на веб-сайті. Несанкціоноване використання цього веб-сайту може призвести до позову про відшкодування збитків та/або бути кримінальним злочином.

Час від часу на цьому сайті можуть з’являтися посилання на інші веб-сайти. Ці посилання надані для вашої зручності для отримання додаткової інформації. Вони не означають, що ми схвалюємо веб-сайт(и). Ми не несемо відповідальності за зміст веб-сайтів, на які є посилання.

lovingcrete.com залишає за собою право вносити зміни до веб-сайту або матеріалів, пов’язаних з ним, без попередження.

Views: 0

Exit mobile version