כרתים הסודית – מחפש את הבית שלי.

סודות-1

גלה את עולמה הקסום של כרתים בשנות ה-60 עם “כרתים סודית: מחפש את הבית שלי”, ספר זיכרונות שובה לב שיעביר אותך לזמן ולמקום שאינם דומים לאף אחד אחר. הצטרפו למחבר למסע בלתי נשכח כשהוא מנווט בנופים עוצרי הנשימה של האי האידילי הזה, ההיסטוריה העשירה והתרבות התוססת.

הנרטיב הכתוב להפליא הזה מלא בהרפתקאות, גילוי עצמי וחיבור בלתי מעורער לארץ קסומה כמו מסתורית. התכוננו להיסחף בקסם של כרתים כשאתם הולכים בעקבותיו של חוקר נועז שמצא את ביתם האמיתי בלב הים התיכון. נצל את הסיפור המהפנט הזה על הכוח למצוא את המקום שבו אתה באמת שייך.

את שני הספרים הללו ניתן לרכוש מאמזון כאן וכאן

כרתים הסודית – עובדים וחיים על האי

כרתים סודיים 2

צאו למסע שובה לב לכרתים ב”כרתים הסודית: עובדים וחיים על האי”, ספר זיכרונות מרתק המתאר את חוויותיו והרפתקאותיו של המחבר במהלך שנות השישים והשבעים הטרנספורמציות. צלול לתוך חיי היום-יום התוססים באי הקסום הזה כשהסופר מוצא עבודה, בונה מערכות יחסים ומאמץ את מהות התרבות של כרתים.

עם כל עמוד, הקוראים יטבלו בעולמה המהפנט של כרתים, יחוו את יופיו עוצר הנשימה, מסורות מתמשכות ואנשים עמידים. הנרטיב המרתק הזה מציע הצצה נדירה לעידן שחלפה, לוכד את הלב והנשמה של אי שהותיר חותם בל יימחה בחייו של המחבר. קראו את “כרתים הסודית: עובדים וחיים על האי” ותנו לרוח של כרתים לגעת בלבכם.

את שני הספרים הללו ניתן לרכוש מאמזון כאן וכאן .

Visits: 0