ברוך הבא לאתר שלנו. אם תמשיך לגלוש ולהשתמש באתר זה, אתה מסכים לציית ולהיות מחויב לתנאי השימוש הבאים, אשר, יחד עם מדיניות הפרטיות שלנו, מסדירים את היחסים של lovingcrete.com איתך ביחס לאתר זה. אם אינך מסכים עם חלק כלשהו של תנאים והגבלות אלה, אנא אל תשתמש באתר שלנו.

המונחים ‘lovingcrete.com’ או ‘אנחנו’ או ‘אנחנו’ מתייחסים לבעלי/ים של האתר. השימוש באתר זה כפוף לתנאי השימוש הבאים:

התוכן של דפי אתר זה מיועד למידע כללי ולשימושך בלבד. זה נתון לשינויים ללא הודעה מוקדמת.

לא אנחנו או צדדים שלישיים כלשהם מספקים כל אחריות או ערבות באשר לדיוק, עדכניות, ביצועים, שלמות או התאמה של המידע והחומרים שנמצאים או מוצעים באתר זה לכל מטרה מסוימת. אתה מכיר בכך שמידע וחומרים כאלה עשויים להכיל אי דיוקים או שגיאות ואנו שוללים אחריות במפורש לכל אי דיוקים או שגיאות כאלה במידה המרבית המותרת על פי החוק.

השימוש שלך במידע או בחומרים כלשהם באתר זה הוא על אחריותך הבלעדית, ועבורו לא נישא באחריות. זו תהיה אחריותך בלבד להבטיח שכל המוצרים, השירותים או המידע הזמינים דרך אתר זה עומדים בדרישות הספציפיות שלך.

אתר זה מכיל חומר בבעלותנו או ברישיון לנו. חומר זה כולל, בין היתר, את העיצוב, הפריסה, המראה, המראה והגרפיקה. העתקה אסורה אלא בהתאם להודעת זכויות היוצרים, המהווה חלק מתנאים והגבלות אלה.

כל הסימנים המסחריים המשוכפלים באתר זה, שאינם רכושו של, או מורשים למפעיל, מוכרים באתר. שימוש בלתי מורשה באתר זה עלול להוביל לתביעת פיצויים ו/או להיות עבירה פלילית.

מעת לעת, אתר זה עשוי לכלול גם קישורים לאתרים אחרים. קישורים אלה מסופקים לנוחיותך כדי לספק מידע נוסף. הם אינם מסמנים שאנו תומכים באתר(ים). אין לנו אחריות לתוכן האתר/ים המקושרים.

lovingcrete.com שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים באתר או בחומרים הקשורים לאתר ללא הודעה מוקדמת.

Visits: 0