Sekretna Kreta – Poszukiwanie mojego domu.

SECRETCRETE-1

Odkryj czarujący świat Krety w latach 60. z “Secret Crete: Searching for My Home”, urzekającym pamiętnikiem, który przeniesie cię w czas i miejsce niepodobne do żadnego innego. Dołącz do autora w niezapomnianej podróży, podczas której przemierza on tę idylliczną wyspę zapierających dech w piersiach krajobrazów, bogatej historii i żywej kultury.

Ta pięknie napisana narracja jest pełna przygód, samopoznania i niezachwianej więzi z krainą, która jest tak samo czarująca jak i tajemnicza. Przygotuj się na to, że zostaniesz porwany przez magię Krety, podążając śladami odważnych odkrywców, którzy znaleźli swój prawdziwy dom w sercu Morza Śródziemnego. Skorzystaj z tej hipnotyzującej opowieści o potędze odnajdywania miejsca, do którego naprawdę należysz.

Obie te książki można kupić na Amazonie tutaj i tutaj

Sekretna Kreta – Praca i życie na wyspie

Sekretna Kreta 2

Wyrusz na porywającą odyseję na Kretę w książce “Sekretna Kreta: Praca i życie na wyspie”, porywającym pamiętniku, który jest kroniką doświadczeń i przygód autora podczas transformacyjnych lat 60. i 70. Zanurz się w tętniącej życiem codzienności tej czarującej wyspy, gdy autorka znajduje pracę, buduje relacje i ogarnia esencję kreteńskiej kultury.

Z każdą stroną czytelnicy będą zanurzać się w hipnotyzującym świecie Krety, doświadczając jej zapierającego dech w piersiach piękna, nieprzemijających tradycji i odpornych ludzi. Ta wciągająca narracja oferuje rzadkie spojrzenie na minioną epokę, uchwycenie serca i duszy wyspy, która pozostawiła niezatarte piętno na życiu autora. Przeczytaj “Secret Crete: Working and Living on the Island” i pozwól, by duch Krety dotknął Twojego serca.

Obie te książki można kupić w Amazonie tutaj i tutaj.

Visits: 0